Karbür Daire Testere 40×0,3

2.396,95 ₺

Endüstriyel karbür daire testere arayanlar için Karbür Daire Testere 40×0,3: yüksek dayanım, düşük titreşim, uzun servis ömrü. Faturalı satış.

20 adet stokta

Karbür Daire Testere 40×0,3 — Profesyonel Karbür Daire Testere

Hassas karbür daire testere arayan profesyonel atölyeler için geliştirilen Karbür Daire Testere 40×0,3, kaliteli alaşım, hassas işçilik ve atölye standardının üstünde tolerans değerleriyle dikkat çeker.

📋 Teknik Özellikler Tablosu

Ürün adıKarbür Daire Testere 40×0,3
KategoriKarbür Daire Testere
Çap x kalınlık40×0,3
StandartDIN 1837 / DIN 1838

✨ Öne Çıkan Özellikler

  • Yüksek mukavemetli yapı: Sertleştirilmiş + taşlanmış gövde.
  • Hassas işlenmiş yüzeyler: Mikrometre toleransta üretim.
  • Uzun servis ömrü: Doğru kullanımda yıllarca verim.
  • Çok yönlü kullanım: Farklı malzeme ve uygulamalara uyum.
  • Standart boyut: Global tezgâh ve takımlarla uyum.
  • Atölye / seri üretim için ideal: Tekrar edilebilir kalite.

🛠️ Kullanım Alanları & Uygulamalar

Karbür Daire Testere 40×0,3, profesyonel atölyelerde aşağıdaki uygulamalarda kullanılır:

  • metal kesim
  • alüminyum profil kesim
  • ince saç kesim
  • boru kesim
  • atölye kesim operasyonları
  • hassas dar kesim

🔩 Uyumlu Malzemeler / İş Parçaları

  • alüminyum profil
  • ince saç
  • boru
  • bakır
  • pirinç
  • yumuşak çelik (sınırlı)

⚙️ Uyumlu Tezgâhlar & Ekipmanlar

daire testere makinesi, soğuk kesim tezgâhı, CNC kesim sistemleri, alüminyum kesim makinesi.

Standartlar: DIN 1837 / DIN 1838.

❓ Sık Sorulan Sorular

Karbür Daire Testere 40×0,3 ne işe yarar?

Profesyonel CNC ve atölye üretiminde karbür daire testere olarak kullanılır. metal kesim, alüminyum profil kesim, ince saç kesim gibi operasyonlar için uygundur.

Standart bağlantı / ölçü uyumu nedir?

DIN 1837 / DIN 1838. Piyasadaki muadil sistemlerle tak-çıkar çalışır.

Servis ömrü ne kadar?

Uygun kullanım koşullarında uzun servis ömrü sunar. Doğru kesme hızı / işleme parametreleri ile maksimum verim alınır.

Kapıda ödeme var mı?

Evet, kapıda ödeme + havale/EFT + tüm kredi kartları ile alışveriş yapabilirsiniz. Kurumsal müşteriler için cari hesap seçeneği de mevcuttur.

Stoktan teslim mi?

Evet, Karbür Daire Testere 40×0,3 stoğumuzda mevcuttur. Aynı gün kargoya verilir.

🚚 Sipariş & Sevkiyat

Stoğumuzda mevcut Karbür Daire Testere 40×0,3 ürününü hemen sipariş verebilirsiniz. Aynı gün kargo, faturalı satış ve toplu alımlarda özel iskonto avantajıyla profesyonel atölyelere hizmet veriyoruz.

  • ✓ Aynı gün hızlı kargo
  • ✓ Türkiye geneli güvenli sevkiyat
  • ✓ Atölye / kurumsal toptan fiyat
  • ✓ Online + havale + kapıda ödeme
  • ✓ %100 orijinal ürün garantisi

🔍 Karbür Daire Testere 40×0,3 — Özet

Karbür Daire Testere 40×0,3, profesyonel karbür daire testere kategorisinde sınıfının üstünde performans sunan endüstriyel bir üründür. Kaliteli malzeme ve hassas işçilikle üretilen bu ürün; karbür daire testere, carbide circular saw blade, daire testere bıçağı, karbür testere, saw blade, soğuk kesim testere arayan kullanıcılar için ideal bir seçimdir. Rekabetçi fiyatı, stoktan kargo avantajı ve faturalı satışıyla profesyonel atölyelerin tercihidir. Karbür Daire Testere 40×0,3 fiyat ve detayları için yukarıdaki sipariş alanını kullanabilirsiniz.